Rendkívüli intézkedések az Ibrány Városi Óvodában

A Kormány döntése értelmében a koronavírus járvány okozta rendkívüli helyzetben is tovább kell működtetni az oktatási rendszert. Jelenlegi helyzetre tekintettel az óvoda vezetősége a következő intézkedéseket hozza 2020. március 16-tól visszavonásig. Ezen szabályok betartása minden óvodával kapcsolatba lévő személyre vonatkozik.

- Kérjük a szülőket, hogy tekintettel a vírusfertőzésre különös felelősséggel és saját belátással hozzák gyermeküket a közösségbe.

- A megfázásos tünetek legenyhébb jelentkezése esetén is, kérjük gyermeküket tartsák távol a közösségtől.

- Az óvodás gyerekeket az óvoda bejáratánál fogadjuk, minden más személynek az óvodába belépni a vírusfertőzés csökkentése érdekében TILOS!

- A gyermekek hazavitelekor ugyan ezek a szabályok vannak érvényben!

- A rendkívüli helyzet idején való távolmaradás igazolt hiányzásnak minősül a gyermekek esetében!

Tisztelettel kérjük a szülőket, gondolkodjanak el a lehetőségeikről és akik tehetik gyermekeik és családjuk védelme érdekében ne hozzák gyermeküket az intézménybe.

Tóth Balázsné

Intézményvezető

Kelt: Ibrány, 2020. március 14.